GazBek - Kara fırın doğal gaz dönüşümü

e-mail info@gazbek.com
telefon 0216 452 44 22

Taş Fırın Doğal Gaz Dönüşümleri

Taş fırın doğal gaz dönüşümleri sadece ekmek pişirilen fırınlarda değil aslında yediğimiz ve sevdiğimiz birçok yiyeceğin pişirildiği yerlerde değil bu özel mekânlarda da olması gereken çok özel bir noktadır. Pideler, simitler her sabah yenilen o sıcacık poğaçaların pişirildiği bu nadide mekânlar da güvenli bir sistem ile geliştirilmiş tüm belgeleri tamam olan tüm ayrıntıları tamamlanmış olan taş fırın doğal gaz dönüşümü de başlatılmış olacaktır. En önemli e en çok tercih edilmesinin sebebi de kesinlikle çok ekonomik olması ve bu ekonomik rahatlığın üretilen yiyeceklerin lezzetinden asla ödün vermemesi olmaktadır. Hem pratik hem ekonomik yanlarına kavuşmanızın da aslında çok yakınınızda olduğunu bilmelisiniz.
 
Taş Fırın Doğal Gaz Dönüşümü Sistemi 
 
Taş fırın doğal gaz dönüşümü sistemi kesinlikle hem çok pratik hem de ekonomik olduğundan çok fazla tercih edilmektedir. Fakat üretim cinsine göre fırına yüklenen odun miktarını bilerek yeterli ısı birimini bulmakta oldukça önemli bir noktadır. Tekniğinin doğru geliştirildiği ve uzman bir ekip tarafından yapıldığında kesinlikle en güvenli sitem olarak kabul edilmelidir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda brülör ismi verilen ve içeride kalan kötü havayı sirküle etmek için kullanılan malzemeye baskı yapan bilinçsiz materyallerin ortadan kaldırılması ve flanş yardımıyla sızdırmazlığın kesinleştirilmesi gerekmektedir. Aslen sıcak su kazanları için üretilen ve geliştirilen brülöreri taş fırınlar içinde yenileyerek çalışma ortamına uyarlanması sağlanmıştır. Bunun mümkün olmadığı durumlarda kesinlikle en doğru şekilde uzmanlar tarafından özenle yeniden dizayn edilmelidir. Brülörün havalandırma ve egsoz havalandırması yanı ancak alt ve üst üst havalandırma kesinlikle müdahale edilmeyecek şekilde yapılmalıdır. Duman kanalı yerleştirilirken borunun en fazla 5 metre olmasına dikkat edilmelidir. Bu emniyet baca çıkışının emniyetli olduğunun da planlaması yapılarak kararlaştırılmalıdır. Taş fırınlarda tek cidarlı ve izolasyonu paslanmaz olacak bacalar tercih edilmelidir. 
 
Taş Fırın Doğalgaz Dönüşümlerinde Firma Önemi 
 
İşini doğru ve önemseyerek yapan insanlarla çalışmak hem güvenliğiniz açısından hem de uzun ömürlü bir yapı kullanabilmeniz açısından çok önemlidir. Gazbek bu bağlamda müşteri odaklı çalışma stili ve işin güvenli bitimine odaklı yapısıyla kesinlikle ilk tercihler arasında gelmektedir. Sebebi işini severek yapan uzman kadrosu ve işin sonuç odaklı ve her zaman çözüme odaklı olunmasıdır. Taş fırın doğal gaz dönüşümlerinde firma önemi bu yüzden her zaman tercih konusunda iyi kararlar verilmelidir. TSE belgesi alınmış onaylanmış ve her şeyin olabilecek en iyi şartlarda yapılması da gazbekin ilk kuralı olarak edinilmiş bir misyon olarak kalacaktır.